Saeco Exprelia HD8854

Philips Saeco Exprelia HD8856/09

Saeco Exprelia HD8856/09

espresso kávovar z nerezové oceli s vestavěnou karafou na mléko

Espresso a cappuccino jediným dotykem S plnou možností nastavení zrno–šálek Přístroj Exprelia je vždy připraven servírovat oblíbenou kávovou specialitu. Ať chcete cokoli, díky rozhraní pro okamžitou volbu nápoje stačí stisknout tlačítko. Dvojitý ohřívač vody se postará o okamžitou přípravu.

 

 

hr

 

Dvojitý ohřívač vody pro okamžitou páru

Optimální podmínky pro všechno: dva nezávislé obvody zajišťují rychlou a pohodlnou přípravu kávy přímo po napěnění mléka.

 

hr

Okamžitý výběr nápoje

 

Ať si přejete cappuccino nebo espresso, díky okamžitému výběru nápoje si můžete vychutnat svou přizpůsobenou specialitu pouhým stisknutím tlačítka

  

hr

patentované nastavení krémové pěny espresa a její struktury

 Systém SBS: patentované nastavení krémové pěny espresa a její struktury
Přístroj Philips Saeco vám exkluzivně umožní nastavit intenzitu vašeho espressa, protože při dávkování změní strukturu pěny. Pouhým otočením knoflíku můžete připravit pěnu přesně podle své chuti. Je to malý knoflík,ale veliký rozdíl.

 

hr

Espresso Cappuccino Perfetto!

Jedná se o certifikovaný model řady Philips Saeco, který se jako první plně automatický domácí kávovar může pochlubit značkou kvality: „Espresso Cappuccino Perfetto“

 

 

hr

Přední přístup k vyjímatelné varné jednotce

Varná jednotka je srdcem každého automatického kávovaru a je nutné ji stále udržovat v čistotě. U značky Saeco to už pohodlnější být nemůže: vyjmout, opláchnout a vložit zpět – to je celé.

 

hr

Integrovaná automatická funkce mléka

Protože nádoba na mléko je vestavěná, musíte ji pouze naplnit mlékem a jednoduše vybrat svou mléčnou specialitu. Díky integrované funkci dávkování mléka lze mléko podávat horké nebo napěněné.

Stačí jednoduše stisknout svůj oblíbený nápoj, ať je to latte machiato, cappuccino nebo caffe latte: váš nápoj se bude podávat za několik sekund, protože krémová mléčná pěna nebo horké mléko bude automaticky nalito do nápoje.

Pokročilé funkce správy mléka zahrnují dva automatické cykly vyplachování párou. A chcete-li zařízení důkladně vyčistit, lze je snadno rozebrat.

 

  • hr

Automatické čištění a odstraňování vodního kamene


Ke snadnému použití patří snadná údržba: díky automatickým cyklům čištění a odstraňování vodního kamene je vaše každodenní potěšení zaručeno, stejně jako dlouhá životnost přístroje.

hr

Mléčné speciality bez čekání díky dvojitému ohřívači vody

Se dvěma oddělenými systémy ohřevu, které se starají o optimální teplotu kávy nebo napěněného mléka, vám tento plně automatický espresovač Saeco pokaždé zaručí profesionální výkon a rychlost. Máte možnost připravit latte macchiato a cappuccino tolikrát, kolikrát budete chtít: jedno za druhým, bez čekání a všechna stejně vynikající.

 

hr

Posílení krémová pěny a kávy

Přístroj Saeco je vybaven naší patentovanou funkcí pro posílení cremy a kávy. Ovladač této funkce je šikovně umístěn u trysky přístroje a umožňuje plynulé úpravy tlaku, který mění kávu i cremu. Vyzkoušejte to sami a najděte si svou oblíbenou chuť.

 

hr

Technické údaje

Technické údaje

Bojler: Nerezová ocel
Frekvence: 50 Hz
Spotřeba: 1500 W
Napětí: 230 V
Tlak čerpadla: 15 bar

Hmotnost a rozměry

Maximální výška šálku: 150 mm
Rozměry výrobku (D x H x V):280 x 370 x 420 mm
Hmotnost: 16,5 kg
Kapacita na kávová zrna: 350 gr
Kapacita odpadní nádobky: 14 porcí
Kapacita nádoby na mléko: 0,5 l
Kapacita nádržky na vodu: 1,6 l

Design

Barva: Nerezová ocel
Materiály a povrchová úprava:Celonerezový

One thought to “Philips Saeco Exprelia HD8856/09”

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..